W sprawie cennika na rok 2022 prosimy o kontakt telefoniczny


  Uwaga!

  Do cen należy doliczyć opłatę klimatyczną wg stawek UG Darłowo.

  Każda dodatkowa osoba +60 złoty


  Regulamin ośrodka „Domki Ryś"

  1.Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie ośrodka „Domki Ryś” i jednocześnie jest umową akceptowaną przez Gości w chwili opłacenia pobytu.
  2.Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
  3.Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich cenne przedmioty. Do każdego domku przynależne jest jedno miejsce postojowe na terenie ośrodka.
  4.Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za dewastacje mienia oraz wszelkie szkody spowodowane na terenie ośrodka.
  5.We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Prosimy o korzystanie z popielniczek znajdujących się na tarasach.
  6.Ze względu na drewnianą konstrukcję domku nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru i używać elektrycznych urządzeń grzewczych (z wyjątkiem kuchenki będącej wyposażeniem domku) lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe.
  7.Za rzeczy pozostawione w domkach ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
  8.Plac zabaw dla dzieci przeznaczony jest do korzystania wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
  9.Osoby z zewnątrz mogą przebywać na terenie ośrodka do godz.23.00 , dłużej jedynie po konsultacji z właścicielem . W godzinach 23.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna .
  10.Ze względu na przykre doświadczenia nie zezwalamy na puszczanie lampionów szczęścia na terenie ośrodka.
  11.Wszelkie usterki techniczne prosimy niezwłocznie zgłaszać do właściciela.
  12.Dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych gości, osoby które w sposób rażący naruszą zasady powyższego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.
  13.Zabrania się wynoszenia mebli i wyposażenia poza obręb domku i tarasu. Utrzymywanie czystości w pokojach i na przyległych tarasach należy do wczasowiczów. Wszelkie odpady z domków należy umieszczać wyłącznie w kontenerach na śmieci znajdujących się na terenie obiektu. Prosimy o pozostawienie domku w należytym porządku.
  14.Opłata za zgubiony klucz do domku wynosi 50zł.
  15.W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 100 zł jako zabezpieczenie na wypadek ewentualnych szkód. Rozliczenie i zwrot kaucji następuje w dniu wyjazdu po wspólnej kontroli domku i jego wyposażenia.
  16.Wpłata pełnej należności za pobyt w ośrodku i podpisanie niniejszego regulaminu oznacza zapoznanie się i jednocześnie akceptację regulaminu.
  17.Pozostałą część opłaty za pobyt wraz z opłatą klimatyczną należy uregulować w dniu przyjazdu przed odebraniem kluczy od domku.
  18.W przypadku rezygancji z pobytu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.
  19.Nie realizujemy płatności kartami płatniczymi.
  20.Uwaga: Ze względu na bezpieczeństwo prosimy o nie rozpalanie grilla na tarasie domku oraz zachowanie bezpiecznej odległości od domku!
  21.Zarówno przekazanie jak i zdanie domku odbywa się zawsze w obecności właściciela.
  22.Nie ponosimy odpowiedzialności za niedogodności wynikające z niezależnych przyczyn typu: brak prądu, spadek ciśnienia wody oraz brak pogody.